برای ورود و سفر به کشور اوکراین باید ویزا تهیه نمایید. ما در کنار شما هستیم تا به راحتی و در سریع ترین زمان ویزا اوکراین خود را دریافت نمایید:

خدمات اخذ ویزا اوکراین:

سفر یا مهاجرت از کشور به کشوری دیگر نیازمند مدارک و شرایطی است که بسته به هر کشور متفاوت است. ولی به صورت کلی مدارک زیر برای تمامی کشورها باید موجود باشد:

 1. شناسنامه و مدارک شناسایی
 2. پاسپورت
 3. ویزا
 4. مدارک کاری (سوابق بیمه، فیش حقوقی، جواز کسب، روزنامه رسمی، …)
 5. اسناد و مدارک مالی (سند مالکیت، صورت وضعیت حساب‌های بانکی، …)

تفاوت ویزا و گذرنامه:

پاسپورت یا گذرنامه یکی از مدارک شناسایی و بین المللی است که دولت‌ها برای شهروندان خود صادر می‌کنند و با آن اجازه خروج از کشور را به شهروندان می‌دهند. پاسپورت ایرانی به مدت 5 سال اعتبار دارد. ویزا یا روادید، مدرکی است که ضمیمه گذرنامه می‌شود و از سوی سفارتخانه یا کنسولگری کشوری که قصد سفر به آن را دارید صادر می‌گردد. اعتبار آن نیز بنا به نوع ویزا و کشور صادر کننده آن متفاوت است. همچنین ویزا تعداد دفعات ورود به آن کشور را نیز مشخص می‌کند. هزینه تهیه آن نیز با توجه به تمام عوامل گفته شده (کشور صادر کننده، اعتبار، Single یا Multiple،…) متفاوت است.

شما با اخذ ویزا اجازه حضور موقت در کشور صادر کننده آن را خواهید داشت. اقامت موقت در حقیقت محدود و مشروط و بر اساس اعتبار ویزای شما است. همچنین باید قبل از پایان یافتن اعتبار آن به کشور خود باز گردید. در اقامت دائم شما از تمامی حقوق شهروندی (از جمله افتتاح حساب، استفاده از بیمه درمانی، استفاده از کمک هزینه‌های دولتی، خرید و فروش ملک و…) بهره‌مند هستید با این تفاوت که شهروند آن کشور محسوب نمی‌شوید. اجازه اقامت دائم برای هر کشور قوانین و شروط متفاوتی دارد.

انواع ویزا اوکراین برای مهاجرت یا مسافرت:

ویزا انواع بسیار زیادی دارد که به بسته هدف و مقصد شخص از مسافرت یا مهاجرت متفاوت است:

 1. ویزای توریستی
 2.  ویزای تجاری
 3.  ویزای نیروی کار
 4.  ویزای شخصی
 5.  ویزای دانشجویی یا تحصیلی
 6.  ویزای سرمایه گذاری
 7.  ویزای کارآفرینی
 8.  ویزای خویشاوندی و خانواده

 

“درباره ویزای اوکراین بیشتر بدانید:”

برخی از خدمات مجموعه هفت گنج

“رزرو هتل و آپارتمان”

ما می‌توانیم برای شما هتل‌های سه تا پنج ستاره در تمام شهرهای اوکراین رزرو کنیم. همچنین می‌توانیم با توجه به بودجه شما برایتان خانه یا آپارتمان اجاره نماییم.

“پکیج‌های مختلف تور”

ما برای شما پکیج‌های مختلف تور را بر مبنای موضوعات مختلف و با توجه به نیاز و درخواست‌تان آماده کرده‌ایم. کافی است با ما تماس بگیرید!

“ارائه خدمات مشاوره مهاجرت”

برای مهاجرت به کشوری همچون اکراین نیاز به یک مشاور با تجربه و کارآمد خواهید داشت، ما در کنار شما هستیم تا بهترین تصمیم را در این مورد بگیرید.